Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o zvířatech
  Přidej si vtipy na web!

  Zvířata
  Zajíc a medvěd jedou v autě. Medvěd jede stovkou a ptá se zajíce:"Bojíš se?" Zajíc odpoví:"Ne nebojím se!"Medvěd si vymění místo a začne řídit zajíc. Zajíc jede také stovkou a zeptá se medvěda:"Tak co, bojíš se?" Medvěd odpoví:"Jasně že se nebojím!" "Ale měl bys, mám krátké nohy a nedosáhnu na brzdy!", řekne zajíc.
  10. května 2013
  Zvířata
  Medvěd se rozhodne že půjde za hranice. Tak se jako loučí se srnkama, jde a najednou před něho doskáče zajíček a říká: " Medvěde, ty jdeš za hranice, že?" Medvěď mu zamručeně řekne: " Jo, to jdu." Zajíček hopsá a řekne: " A vzal by si mě sebou?" Medvěd řekne naštvaně :" To nejde! Kam bych tě dal?" Zajíček řekne že do té kapsičky nahoře. Tak medvěď si ho tam dá, dojde k hranicím a tam jsou strážci (policajti). Jeden říká: " Hej ty, medvěde, co to máš v tý kapsy?" " Nic!!" Dělej, jinak půjdeš za mříže!" Medvěd bouchne třikrát do kapsy a řekne: " Prosím, jakási fotka zajíce!"
  gabriela515, 10. května 2013
  Zvířata
  Víte co je:pruhované a červené? Je to, zebra která se stydí!
  9. května 2013
  Zvířata
  Co vznikne když skřížíte krávu s želvou? Tele s přilbou!
  9. května 2013
  Zvířata
  Co je to maximálnií přesnost?????? Nakopnout komára mezi nohy!
  9. května 2013
  Zvířata
  Jde žába s punčochou na hlavě k veterináři. Veterinář se jí ptá co se ji stalo? Žabička:"Drž hubu to je přepadení!"
  francouz, 9. května 2013
  Zvířata
  Zvířata v poušti si po nedostatku vody pořídí automat na limonádu. První přijde slon, zmáčkně čudlíček a vypadne citronáda. Pak přijde žirafa, zmáčkně čudlíček a vypadne citronáda. Pak přijde lev zmáčkne čudlíček a nic. Zmáčkne čudlík znova a v tom vyleze z automatu myška a říká: Chtěl bys limonádu viď, ale mně už se čůrat nechce!!!
  9. května 2013
  Zvířata
  Vběhne pán s ledním medvědem do zverimexu a ječí "kde je ten chlap co mi před měsícem prodal toho křečka!!!!!"
  9. května 2013
  Zvířata
  Je tyranosaurus a brachyjosaurus ,říká:já bych si asi něco dal. Brachyjosaurus: a myslíš že já néé.Tyranosaurus:Ne protože ty nemaš zuby!
  9. května 2013
  Zvířata
  Na policejní stanici zvoní telefon. Policista ho zvedne a ze sluchátka se ozve jemným hláskem: „Prosím vás, okamžitě k nám přijedte, k nám se vloupala kočka!" „Ale paní, to nebude tak zlé…" „Jaká paní? Ty idiote! Tady kanárek!"
  8. května 2013
  Zvířata
  Malý dinosaurus se ptá maminky. Maminko až umřu půjdu také do nebe? Ne synku, do muzea.
  6. května 2013
  Zvířata
  Víte, co je vrchol alkoholismu?Že opijete šneka tak, že netrefí domů!
  6. května 2013
  Zvířata
  "Pane Dvořák, ten váš pes celou noc štěká a vyje!" "S tím si nedělejte starosti, on se dost vyspí ve dne."
  6. května 2013
  Zvířata
  Přijde zákazník do zverimexu a chce papouška.Mají na výběr tři exempláře - 1 za 1 000kč,2 za 2 000kč a 3 za 6 000kč.Chlapík se ptá prodavače: proč jsou ty ceny jiné,když vypadají ti papoušci tak stejně? NO,na to prodavač,ten za 1 000kč mluví španělsky,ten za 2 000kč to umí přeložit do češtiny,a co ten za 6 000kč?ptá se zákazník. TO my nevíme,ale ty dva papoušci mu říkají šéfe,odpoví prodavač.
  6. května 2013
  Zvířata
  Letí tři mouchy.jedna do oka,druhá do nosu a třetí do zadku. ta v oku říká:mě se tady nelíbí,tady není žádný dalekohled. ta v nose říká:mě se tady taky nelíbí,tady plave něco zeleného. ta v zadku říká:mě se tady líbí,tady jezdí hnědé ferari.
  6. května 2013
  Zvířata
  Kdo tě tak pokousal???Můj pes a jak se ti to stalo ??? Přišel jsem ráno střízlivej domů a on mě nepoznal.
  6. května 2013
  Zvířata
  Pes se vidí keř a snaží se ho přeskočit, skočí a spadne, znovu skočí a zase spadne. Přiskáče zajíc a ptá se ho: proč skáčeš na zeď?????
  5. května 2013
  Zvířata
  Sedí dvě blechy u cesty. Najednou kolem přeběhne pes. Ta jedna říká: "Honem,už ti to jede!"
  5. května 2013
  Zvířata
  Hádá se česká,slovenská a polská slepice,která snese více vajíček za den.Já snesu za den 10 vajec řekne česká,já 20 řekne polská. A slovenská : Prečo bych si namahala riť keď sa daju kupit v obchodě.
  5. května 2013
  Zvířata
  Kocour chodí v noci po střeše a namlouvá si kočku. Pořád jí lichotí až se k ní sehne a zašeptá: "Dal bych za tebe život!" Kočka se zvedne, podívá se na kocoura a zeptá se:"A kolikrát?"
  5. května 2013
  Zvířata
  Koza kůzlátkům říká: kůzlátka kdyby někdo chtěl jít dovnitř zeptejte se na heslo.Heslo je, polib si vemínko. Vlk to zaslechl a přichistal se,když koza odešla vlk šel a povídá, kůzlátka otevřete! Kůzlátka se ptají jaké je naše heslo, vlk povídá polib si vemínko.Kůzlátka říkají, a ty si polib šos, mi máme kukátko!
  5. května 2013
  Zvířata
  ZVÍŘATA:Lev ,protože je král zvířat povídá zvířátkům:,,Tak zvířátka zítra si vyjdeme na výlet.''A žába na to:,,Jo,jo zvířátka zítra si vyjdeme a výlet.''Lev:,,Vemte si jen malý baťůžek.''Žába:,,Jo,jo zvířátka vemte si jen malej baťůžek.''Lev:,,A další informace si upřesníme zítra ráno.''Žába:,,Jo,jo zvířátka další informace si ušetříme zítra ráno.''Lev:,,A ta zelená,ukecaná žába zůstane doma!!!''Žába:,,Chudák krokodýl on se na ten výlet tak těšil."
  5. května 2013
  Zvířata
  Potkají se dvě myši:,,Slyšela jsem že chodíš s netopýrem?!",,No tohle! A mě tvrdí že je pilot!"
  5. května 2013
  Zvířata
  Potkají se dva komáři a jeden říká, co se ti stalo jsi celí od krve, a ten druhý na to vídíš ten dům. A ten druhý odpoví no vidím ty lidi v něm jsem visál a vidíš ten stan před ním no vidím, tak ty lidi v něm jsem taky visál a vídíš tu zeď no vidím, tak tu já neviděl.
  5. května 2013
  Zvířata
  Sedí jezevčík v okně a smutně kouká.Jde kolem buldok,zastaví se a volá na něj:,,Pojď si hrát!",,Nemůžu zamkli mě tady!",,Tak skoč dolů.",,To fakt ne!Nechci mít čumák jako ty!"
  azulik99, 4. května 2013