Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o zvířatech
  Přidej si vtipy na web!

  Zvířata
  Jdou dva psi po pláži a jeden říká:,,Mě snad praskne močák, nikde žádný patník!!!!!"
  Leonkuk, 16. dubna 2013
  Zvířata
  Jdou dva lední medvědi po Sahaře a jeden povídá: "Hergot, tady to ale muselo klouzat!" "Proč myslíš?" "No, že tak sypali!"
  16. dubna 2013
  Zvířata
  Jedna rybička plave před rybářem aby ji nechytil. Rybička si řekla: ,,Uf, to bylo o fous." Pak si zaplave někam za kámen, zapne si mobil a mobil říká: VÍTEJTE ZPÁTKY V SÍTI!
  16. dubna 2013
  Zvířata
  „Kouše ten pes?” ptá se známý majitele zvířete. „Ne.” „Škoda, chtěl jsem mu dát klobásku!”
  dablik923, 9. dubna 2013
  Zvířata
  Kočka říká praseti: "Znám tvoji budoucnost." Prase jí odpoví: "Ty jsi četla horoskop?" Kočka řekne: "Ne, kuchařku!"
  7. dubna 2013
  Zvířata
  Syn se ptá táty velblouda: "Proč máme tak dlouhé řasy?"
  "Je to proto, že když jdeme po poušti, tak aby nám nefoukal písek do očí."
  Syn se zase ptá: "A tati, proč máme taková roztahovací kopyta?"
  "To je proto, že když jdeme po té poušti, tak abychom se nebořili."
  Syn říká: "A k čemu nám to je, když jsme v zoologický?"
  3. dubna 2013
  Zvířata
  Jde si takhle medvěd a potká šneka: "Zdar šneku, kam zdrháš?" "Ále do lesa přijeli berňáci, tak zdrháme, to víš, já mám barák, moje má barák, děti mají baráky tak zdrháme." Tak si jde takhle čáp a potká medvěda: "Zdar medvěde kam zdrháš?" "Ále do lesa přijeli berňáci, tak zdrháme, to víš, já mám kožich, moje má kožich děti mají kožichy tak zdrháme." Tak jde takhle krtek a potká čápa: "Zdar čápe kam zdrháš?" "Ále do lesa přijeli berňáci, tak zdrháme, to víš, já si žiju na vysoký noze, moje si žije na vysoký noze, děti si žijou na vysoký noze tak zdrháme." Tak krtek hrabe, hrabe, prohrabe se do zoo do klece s paviánama a paviáni se ho ptají: "Jé, zdar krtku, co tu děláš?" "Ále do lesa přijely berňáci, to víš, já mám nahrabáno, moje má nahrabáno, děti mají nahrabáno tak zdrháme." Paviáni: "Prosim tě krtku, vykašli se na to, my máme holou řiť a taky jsme skončili za mřížemi!"
  3. dubna 2013
  Zvířata
  Ptá se kudlanka nábožná jetele: " Hele jeteli, pověz, proč se nemodlíš?" Jetel smutně zašeptá: "Víš kudlanko, já nechci být spasen."
  26. března 2013
  Zvířata
  Jde bojácný slon po lese a najednou potká dva mravence. A mravenci povídají: "Pojď se prát!!!" A slon odpoví: "To neplatí!! Vy jste na mě dva!!"
  26. března 2013
  Zvířata
  Sedí dvě blechy na patníku a hulej. Zpoza rohu vyběhne pes a ta jedna říká druhé: „Hele, típni to, už nám to jede!”
  dablik923, 14. března 2013
  Zvířata
  Mluví jeden farmář s farmářem Jonem. A říká: "Jak to, že moje kráva je hezká, mladá a dojí tak málo mléka a ta tvoje je hnusná, tlustá, stará a dojí tak hodně mléka". "Prozradím ti tajemství, já k ní ráno přijdu a pošeptám jí taak co holka, budeme dnes na trhu prodávat mléko nebo hovězí?"
  katkapetricakova, 14. března 2013
  Zvířata
  Sedějí tři slepice vedle sebe a jedna říká :"Já snesu 100 vajec za 15 minut." Druhá říká : "Já snesu 1000 vajec za 15 minut." A třetí na to povídá:" Proč bych si měla namáhat prdku když se dají koupit."
  14. března 2013
  Věda,Zvířata
  Jdou dva vědci zkoumat přirozené chování tygrů. Najednou jednoho vědce jeden tygr začal honit. Ten druhý na něj křičí, "Jsi v pořádku??" "Jasně, mám dvě kola náskok!"
  12. března 2013
  Zvířata
  Potkají se dvě želvy a ta jedna se ptá té druhé: "Kde máš krunýř?" Ona odpoví: "Ále, utekla jsem z domova!"
  gabriela515, 10. března 2013
  Zvířata
  Jsou tři netopýři a dávají si soutěž kdo vysaje nejvíc krve.Letí první a přiletí za hodinu a třicet minut a ptá se:" Vidíte támhle tu stáj? "Ozve se: "Jo,jo! No tak tam jsem je úplně všechny vysál!!!" " Letí druhý a vrátí se za hodinu. A ptá se: "Vidíte támhle ten rodinný dům???" A ozve se:" Ano, ano vidíme! No tak tam jsem všechny v pohodě vysál!" Letí třetí a vrátí se za necelých deset minut s pusou od krve. Ptá se:" Vidíte támhle ten sloup?" Ozve se:"No,jo vidíme! Hmm...ale já ho neviděl:-( "
  5. března 2013
  Zvířata
  Z křoví se ozve:"Kykyryký!" Jde kolem liška a říká si:"Hm, kohoutka bych si dala," a skočí do křoví. Odtamtud se ozve vrčení a kňučení a za chvíli vyleze medvěd a olizuje se "Kdybych neznal cizí řeči,ani bych se nenajedl."
  4. března 2013
  Zvířata
  Zvířata se rozhodnou, že jedou na výlet. Vedoucí-lev:" Vezměte si pláštěnky." Žába:"Pláštěnky." Lev:"Zubní kartáček." Žába:"Zubní kartáček." Zopakuje se to několikrát a lev říká:"A ta zelená potvora zůstane doma." Žába:"Chudák krokodýl, tolik se těšil."
  Anicha, 25. února 2013
  Zvířata
  Jde rodinka hlemýžďů blízko kolejí a matka hlemýždice volá na děti " Děti neběhejte přes ty koleje, za 2 hodiny jede vlak!"
  9. února 2013
  Zvířata
  Jeden kapr ve vaně povídá druhému:,,Je mi nějaká zima!"?,,Vydrž , za chvíli tě obalí!"
  7. února 2013
  Zvířata
  Potkají se dva známí jeden má velkého žlutého psa a druhý dvě žíhané dogy. Ten druhý říká:"Co to je za psa"? "Nevím dostal jsem ho od kamaráda." "Tak ho vyzkoušíme". Pustili je do sebe. Za chvíli byli dogy vyřízené."To jste ho dal cvičit?" "Ne,ostříhal jsem mu hřívu."
  7. února 2013
  Zvířata
  Mravenec a slon se jdou koupat. Slon už je ve vodě a mravenec na něj volá: "Slone vylez!" "Proč?" ptá se slon "No vylez!" Slon se vyhrabe na břeh: "Co je?" "Ale nic, chtěl jsem jen vidět,jestli nemáš moje plavky."
  31. ledna 2013
  Zvířata
  Chlap chodí po tržišti s ledním medvědem. Přistoupí k němu policajt a ptá se: „Pane, co tu děláte s tím medvědem? A ještě k tomu mezi lidmi!” „Ale, hledám toho neřáda, který mi tu vloni prodal bílého křečka!”
  27. ledna 2013
  Zvířata
  Jde beruška na karneval a má tváře nacpané tvarohem. Přijde k ní šneček a ptá se jí, za co jde. Beruška si zmáčkne tváře a řekne: „Za beďara.”
  24. ledna 2013
  Zvířata
  Ptá se malé velbloudě svojí maminky: Mami, proč máme takové divné nohy? Maminka odpoví: To, aby nám nevadili kamínky a písek v poušti. Velbloudě: A proč máme tak dlouhé řasy? Maminka: To je proto, aby až bude písečná bouře, aby nám písek nelítal do očí. Velbloudě: A na co máme ty hrby? Maminka: To je kvůli tomu, aby jsme dlouho v poušti vydrželi bez vody. Velbloudě: A mami, není nám to na houby v té zoologické?
  Emushka1999, 24. ledna 2013
  Zvířata
  Maminka učí malého šnečka, jak přecházet přes ulici. "Když uvidíš dvě přední kola, plaz se do prostředka. Když jedno, tak jdi na stranu." Šneček se plazí, uvidí dvě přední kola a plazí se do prostředka. Leze dál a uvidí jedno přední kolo. Jde na stranu a plazí se dál. Najednou uvidí tři kola a za chvíli se ozve - křup.
  13. ledna 2013