Alík

 • Alíkoviny
 • Klubovna
 • Hry
 • Nástěnky
 • Soutěže
 • Vtipy
 • Poradna
 • Copak hledáme:
  Kde hledáme: Přihlášení uživatelé mají lepší možnosti hledání.
  Mráček
  Jsi tu poprvé?

  Vtipy
  o zvířatech
  Zmodernizovaná písnička To máme mládež!

  Zvířata

  Sedí dvě blechy na patníku a hulej. Zpoza rohu vyběhne pes a ta jedna říká druhé: „Hele, típni to, už nám to jede!”

  dablik923, 14. března 2013
  Zvířata

  Mluví jeden farmář s farmářem Jonem. A říká: "Jak to, že moje kráva je hezká, mladá a dojí tak málo mléka a ta tvoje je hnusná, tlustá, stará a dojí tak hodně mléka". "Prozradím ti tajemství, já k ní ráno přijdu a pošeptám jí taak co holka, budeme dnes na trhu prodávat mléko nebo hovězí?"

  katkapetricakova, 14. března 2013
  Zvířata

  Sedějí tři slepice vedle sebe a jedna říká :"Já snesu 100 vajec za 15 minut." Druhá říká : "Já snesu 1000 vajec za 15 minut." A třetí na to povídá:" Proč bych si měla namáhat prdku když se dají koupit."

  14. března 2013
  Zvířata

  Jdou dva vědci zkoumat přirozené chování tygrů. Najednou jednoho vědce jeden tygr začal honit. Ten druhý na něj křičí, "Jsi v pořádku??" "Jasně, mám dvě kola náskok!"

  12. března 2013
  Zvířata

  Potkají se dvě želvy a ta jedna se ptá té druhé: "Kde máš krunýř?" Ona odpoví: "Ále, utekla jsem z domova!"

  gabriela515, 10. března 2013
  Zvířata

  Jsou tři netopýři a dávají si soutěž kdo vysaje nejvíc krve.Letí první a přiletí za hodinu a třicet minut a ptá se:" Vidíte támhle tu stáj? "Ozve se: "Jo,jo! No tak tam jsem je úplně všechny vysál!!!" " Letí druhý a vrátí se za hodinu. A ptá se: "Vidíte támhle ten rodinný dům???" A ozve se:" Ano, ano vidíme! No tak tam jsem všechny v pohodě vysál!" Letí třetí a vrátí se za necelých deset minut s pusou od krve. Ptá se:" Vidíte támhle ten sloup?" Ozve se:"No,jo vidíme! Hmm...ale já ho neviděl:-( "

  5. března 2013
  Zvířata

  Z křoví se ozve:"Kykyryký!" Jde kolem liška a říká si:"Hm, kohoutka bych si dala," a skočí do křoví. Odtamtud se ozve vrčení a kňučení a za chvíli vyleze medvěd a olizuje se "Kdybych neznal cizí řeči,ani bych se nenajedl."

  4. března 2013
  Zvířata

  Zvířata se rozhodnou, že jedou na výlet. Vedoucí-lev:" Vezměte si pláštěnky." Žába:"Pláštěnky." Lev:"Zubní kartáček." Žába:"Zubní kartáček." Zopakuje se to několikrát a lev říká:"A ta zelená potvora zůstane doma." Žába:"Chudák krokodýl, tolik se těšil."

  Anicha, 25. února 2013
  Zvířata

  Jde rodinka hlemýžďů blízko kolejí a matka hlemýždice volá na děti " Děti neběhejte přes ty koleje, za 2 hodiny jede vlak!"

  9. února 2013
  Zvířata

  Jeden kapr ve vaně povídá druhému:„Je mi nějaká zima!“?„Vydrž , za chvíli tě obalí!“

  7. února 2013
  Zvířata

  Potkají se dva známí jeden má velkého žlutého psa a druhý dvě žíhané dogy. Ten druhý říká:"Co to je za psa"? "Nevím dostal jsem ho od kamaráda." "Tak ho vyzkoušíme". Pustili je do sebe. Za chvíli byli dogy vyřízené."To jste ho dal cvičit?" "Ne,ostříhal jsem mu hřívu."

  7. února 2013
  Zvířata

  Mravenec a slon se jdou koupat. Slon už je ve vodě a mravenec na něj volá: "Slone vylez!" "Proč?" ptá se slon "No vylez!" Slon se vyhrabe na břeh: "Co je?" "Ale nic, chtěl jsem jen vidět,jestli nemáš moje plavky."

  31. ledna 2013
  Zvířata

  Chlap chodí po tržišti s ledním medvědem. Přistoupí k němu policajt a ptá se: „Pane, co tu děláte s tím medvědem? A ještě k tomu mezi lidmi!” „Ale, hledám toho neřáda, který mi tu vloni prodal bílého křečka!”

  27. ledna 2013
  Zvířata

  Jde beruška na karneval a má tváře nacpané tvarohem. Přijde k ní šneček a ptá se jí, za co jde. Beruška si zmáčkne tváře a řekne: „Za beďara.”

  24. ledna 2013
  Zvířata

  Ptá se malé velbloudě svojí maminky: Mami, proč máme takové divné nohy? Maminka odpoví: To, aby nám nevadili kamínky a písek v poušti. Velbloudě: A proč máme tak dlouhé řasy? Maminka: To je proto, aby až bude písečná bouře, aby nám písek nelítal do očí. Velbloudě: A na co máme ty hrby? Maminka: To je kvůli tomu, aby jsme dlouho v poušti vydrželi bez vody. Velbloudě: A mami, není nám to na houby v té zoologické?

  Emushka1999, 24. ledna 2013
  Zvířata

  Maminka učí malého šnečka, jak přecházet přes ulici. "Když uvidíš dvě přední kola, plaz se do prostředka. Když jedno, tak jdi na stranu." Šneček se plazí, uvidí dvě přední kola a plazí se do prostředka. Leze dál a uvidí jedno přední kolo. Jde na stranu a plazí se dál. Najednou uvidí tři kola a za chvíli se ozve - křup.

  13. ledna 2013
  Zvířata

  Zajíc a medvěd si koupí motorku. První jede medvěd a jede 90 km/h a ptá se: "Zajíci, bojíš se?" Zajíc odpoví: "Ne." Jede 110 km/h a ptá se: "Zajíci, bojíš se?" Zajíc odpoví: "Ne." Jede 120 km/h a ptá se: "Zajíci, bojíš se?" Zajíc odpoví: "Ne." Druhý den si to vymění a zajíc jede 90 km/h a ptá se: "Medvěde bojíš se?" Medvěd odpoví: "Ne." Zajíc jede 110 km/h a ptá se: "Medvěde, bojíš se?" Medvěd odpoví: "Ne." Zajíc jede 120 km/h a ptá se: "Medvěde, bojíš se?" Medvěd odpoví: "Ne." "Ale to by ses měl bát. Já totiž nedosáhnu na brzdu."

  13. ledna 2013
  Zvířata

  Čáp zaklepe na dveře domečku. Zabák se podívá do kukátka, pak se otočí do chodby a kvákne: "Maruš to je pro tebe."

  13. ledna 2013
  Zvířata

  Nápis v ZOO: "Žádáme návštěvníky, aby nekrmili delfíny bánány. Delfíni je nežerou a opice se topí!"

  13. ledna 2013
  Zvířata

  Lední medvídek se ptá maminky: "Mami, nejsem náhodou medvídek panda?"
  "Ne", odpoví maminka.
  "A nejsem náhodou medvídek hnědý?"
  "Ne."
  "A proč se pořád ptáš?"
  "Protože mně je pořád zima!"

  kajla, 31. října 2012
  Zvířata

  Rybka unikne ze spárů rybářů.
  Když je v bezpečí, zapne mobil a zděšeně čte:
  VÍTEJTE ZPÁTKY V SÍTI!

  10. října 2012
  Zvířata

  "Videla si niekedy ďatla?"
  "Áno, v televízii."
  "A v lese?"
  "To nie, my televízor do lesa nenosíme."

  29. září 2012
  Zvířata

  Povídají si dvě krávy.
  Jedna říká: "Poslyš, dneska jsem si všimla, že nějak moc třepeš vemenem. Co se děje?"
  Druhá odpoví: "No, zítra mám narozeniny, tak si šlehám šlehačku!"

  20. září 2012
  Zvířata

  Jde žabák kolem louže, ve které je žába.
  Žabák navazuje řeč: "Ahoj. Jaká je vodička?"
  Žába: "Vypadám snad jako teploměr?"

  12. září 2012
  Zvířata

  To si jednou takhle leze šnek na strom.
  Po 14 hodinách konečně vyleze na strom, ale v tu chvíli začne foukat slabý vítr a on spadne ze stromu na zem.
  Šnek si řekne: "Práce kvapná, málo platná."

  23. srpna 2012