Vtipy
o zvířatech
Přidejte si vtipy na svůj web!

Zvířata

Slepice povídá neposlušným dětem . "Kdyby to viděl Váš otec tak by se na grilu obracel."

23. listopadu 2015
Zvířata

Za starých zlatých časů stál před mlékárnou vůz s konvemi a v něm zapřažený kůň. Jde okolo muž a kůň mu povídá: "To koukáš, jak jsem dopadl. A to jsem v šestatřicáté, vyhrál Velkou pardubickou!"
Kolemjdoucí celý udivený praví kočímu: "Je tohle možné? To je snad učiněný zázrak!"
"Jakýpak zázrak, pane," mávne rukou vozka, "vždyť on kecá, byl až druhý!!

Albánec, 23. listopadu 2015
Zvířata

Plave kapr v medu a říká: "Panečku, to je ale hustý!"

18. listopadu 2015
Zvířata

Přijde potkan do obchodu, prosím vás, potřebuji televizi. Jakou.barevnou nebo černobílou? To je jedno. Hlavně aby měla hodně kanálů. 

15. listopadu 2015
Zvířata

Kamarádí se slon a mravenec. Slon umře a mravenec si vzdychne: "Teď abych mu kopal jámu!"

konemy, 21. října 2015
Zvířata

Mravenec chystá oběd pro slona, ale ten je nedočkavý a chodí okolo mravence. Mravenec se naštve a zakřičí:„Nepleť se mi pod nohy!!!“

10. října 2015
Zvířata

Přijde šnek do obchodu s CD-ky a prosí prodavače, o to zelené, o zvířátkách. Prodavač mu pustí krátkou ukázku: „Šnečku, šnečku, máš na hlavě plešku…“ „To ne, to nechci, dejte mi to modré, prosím.“ Prodavač pustí šnekovi ukázku z modrého CD a znovu se ozvou známé tóny: „Šnečku, šnečku, máš na hlavě plešku…“ „Tohle taky nechci, ukažte mi to červené!“ Prodavač rozbalí červený disk a pustí jej: „Tadatá, tadatá…“ „To se mi líbí, to beru!“ Šnek zaplatí a odchází i s nákupem domů. Tam dá disk do přehrávače, sedne si do křesla a uslyší: „Tadatá, tadatá, šnečku, šnečku, máš na hlavě plešku…“

PejsekNelinka, 30. srpna 2015
Zvířata

Medvěd si otevře ve městě obchod. Přijde k němu zajíc a ptá se:,,Máš shnilou mrkvičku?''
Medvěd se rozčílí a řekne:,,Hele zajíci, tohle je solidní obchod a nic shnilého tu nemám!''To samé se opakuje i na druhý den a medvěd si řekne:,,Ten zajíc nedá pokoj, dokud mu ji neseženu.''Na třetí den přijde zajíc zase:,,Máš shnilou mrkvičku?''
Medvěd na to:,,Podívej, zajíci, tenhle obchod je perfektní a nemám tu nic takového, ale pro tebe jsem tu shnilou mrkvičku sehnal.''A zajíc vytáhne legitimaci a povídá:,,Obchodní inspekce!!!''

30. srpna 2015
Zvířata

Dva lenochodi sedí nehybně na větvi stromu. Po třech dnech začne jeden pomalu otáčet hlavu a druhý mu říká : „ Co stresuješ ?!“

šibinka, 11. srpna 2015
Zvířata

Povídají si dvě kočky: -Jak to,že máš takový nadýchaný ocas? Je nový?
-Ne, jen vypraný v Perwollu...

11. srpna 2015
Zvířata

NÁVOD K LOVU MRAVENCŮ

Potřebujete: talířek, sůl, sklenici, vodku, větvičku, kamínek.

Na talířek dejte špetku soli. Mravenec si v domnění, že je to cukr, lízne. Jelikož po soli bývá žízeň, začne hledat vodu. V tu chvíli mu do cesty postavte sklenici s vodkou. Mravenec se napije plnými doušky a začne se motat pryč. Jelikož je opilý, nevšimne si narafičené větvičky, zakopne a rozbije si hlavu o kámen.

25. července 2015
Zvířata

Zajíc přijde do hospody a zakřičí: „Kdo mi ukradl koně?! Ať se okamžitě přizná, nebo udělám to, co udělal můj strýc před padesáti lety!
„Chvíli je ticho, potom pomalu zdvihne ruku medvěd a tiše vykoktá: „Promiň, máš ho za rohem.“
Po chvíli se zajíce zvířata bojácně ptají, co udělal jeho strýc. Zajíc jim odpoví: „Šel domů pěšky!“

24. května 2015
Zvířata

Mladá moucha se vrátí ze světa. Sotva si sedne, rodiče se jí zeptají. "Tak co, jsou lidé opravdu takoví,  jak se říká?" Ani ne. Kam jsem doletěla, tam mi tleskali.

24. května 2015
Zvířata

Vlk přijde ke kozímu chlívku a říká „Kůzlátka, děťátka otevřete vrátka, já jsem vaše maminka, mlíčka jsem vám donesla“! A zevnitř se ozve „Jdi do háje vlku, my jsme sirotci“!

10. května 2015
Zvířata

Potkaly se dvě blechy a jedna měla zlomenou nohu. Co se stalo? Ptá se první.
Ale skočila jsem na pleš a dostala jsem smyk.

26. dubna 2015
Zvířata

Potkaly se dvě blechy a jedna měla zlomenou nohu. Co se stalo? Ptá se první.Ale skočila jsem na pleš a dostala jsem smyk.

19. dubna 2015
Zvířata

Jde pes pouští a říká: Jestli tu nenajdu patník tak to pustím.

2. dubna 2015
Zvířata

Přijde had do baru a číšník na něj už od dveří volá: „Promiň hade, já tě nemůžu obsloužit!“ „A proč?“ diví se had. „Protože neudržíš skleničku.“

2. dubna 2015
Zvířata

V zoo se ptá velblouďátko maminky:„Mami na co máme tak dlouhe řas??“ No to proto aby nám nepadal písek do očí když jdeme po poušti. „A mami na co máme ty dva hrby?“ Proto když jdeme po poušti tak a je velké teplo tak se napijeme a voda nám vydrží několik měsíců.„A mami proč máme ty kopyta??“ No to proto když jdeme po poušti ,aby nás nepálil ten rozehřátý písek.„A mami není nám to všechno na prd když jsme v zoo??“

19. března 2015
Zvířata

Jde misionář po poušti a všimne si, že na něj číhá lev. Začne se modlit: "Pane, dej tomuto lvu křesťanské myšlenky..."
Lev se posadí na zadní, sepne přední tlapy a praví: "Děkuji ti Hospodine za jídlo, které teď přijmu..."

Kozesinka, 28. února 2015
Zvířata

V jednom lese vládli vlk,liška,králík a osel.
Jednoho dne jim došlo jídlo a vlk s liškou se dohodli že sní toho s nejdelšíma ušima.
Řekli to ostatním. Králík si plivl do paciček a pacičkami přejel uši a řekl: ,,A jsi nahranej,osle!´´

lidara, 23. února 2015
Zvířata

Zvířátka v lese se dohodla, že si postaví sídliště. Do města na příslušné úřady půjde liška, ta je dost fikaná, všechna potřebná potvrzení a povolení rychle vyřídí, řekla si zvířátka.

Za měsíc se liška vrátí s prázdnou. Tak se do města vydá medvěd, za měsíc ale taky přijde s prázdnou. Zvířátka už se smiřují s tím, že budou mít smůlu, když se ozve oslík: „Já bych to zkusil vyřídit!"

Ostatní zvířátka se začnou smát a říkají: „Ani liška se svým intelektem a ani silný medvěd to nedokázali vyřídit, tak ty už vůbec nemáš šanci."

Ale oslík se těmito řečmi nedal odradit a vydal se do města. Za tři dny zvířátka vidí oslíka, jak mává všemi potvrzeními a za ním jedou bagry, jeřáby a nákladní auta. Všichni se strašně diví: „Jak si to dokázal, oslíku?“

„To bylo snadné!" říká osel, „přijdu na úřad, otevřu první dveře - spolužák, druhé dveře - spolužák, třetí dveře - spolužák..."

22. února 2015
Zvířata

Srazí se motorkář na silnici s ptáčkem. Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkářovi se ho zželí a opatrně ho odveze domů.

Položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky nalije vodu a čeká, jestli se uzdraví.

Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu. V tom mu dojde, co se stalo a říká: „Jejda, já ho zabil!"

22. února 2015
Zvířata

Povídají si dvě žáby a jedna říká: „Mě je špatně."

A druhá na to: „Hmmm jsi nějak zelená."

22. února 2015
Zvířata

Zvířátka se vsadí, že kdo řekne nejlepší vtip, tak ho neshodí ze skály. První začíná liška. Všichni se smíchy popadají za břicho, jen želva ne. Tak ho shodí ze skály. Druhý jde na řadu zajíc. Jeho vtip je ještě lepší než lišky, tak se všichni smějí, jen želva ne. Tak ho taky hodí ze skály. Poslední vtip vypráví medvěd. Ten řekne ze všech nejlepší vtip. Všichni se smějí, jen želva zase ne. A potom želva řekne: "Jé, liško, ten vtip se ti vážně povedl."

13. února 2015
Zúčastni se Alíkovy velikonoční soutěže!         

Vložit nový vtip

Zde můžeš přidat vlastní vtip. Musí být vhodný pro děti a měl by se vejít do limitu 1000 znaků.

Před odesláním se prosím porozhlédni, jestli zde už stejný vtip není. Můžeš použít i vyhledávání, které je .

Vtip bude zveřejněn až po kontrole někým z redakce Alíka.

Napiš svůj vtip:

Vkládat vtipy mohou jen přihlášení uživatelé.

Pokud máš účet, , pokud ne, můžeš se zaregistrovat.